Ankara, Türkiye
+905455324616
bilgi@gemakturizm.com

Ankara Şoförlü Araç Kiralama

Gemak VIP Turizm

Ankara Şoförlü Araç Kiralama – Şehirlerarası VIP Transfer Hizmeti

Ankara Şoförlü Araç Kiralama – Gemak Vip Turizm sizin için profesyonel bir hizmet sunuyor.

Şoförlü Araç Kiralama Nedir ?

Şoförlü Araç Kiralama bünyemizde bulunan Sedan, Vip, Suv, Minibüs veya Otobüslerimizin yapmak istediğiniz programa göre size şoförüyle birlikte program boyunca eşlik etmesidir.

Örneğin, İstanbul’ da ikamet ediyorsunuz. Herhangi bir iş için Ankara’ ya bir günlüğüne geleceksiniz. Geldiğiniz araç her ne olursa olsun ( Otobüs, Uçak, Tren ) indiğiniz yerden itibaren istemiş olduğunuz aracımız, size eşlik etmek için hazır bekleyecektir. Gün boyunca yapacağınız tüm programda aralıksız olarak hizmetimiz devam edecektir.

Gün sonunda ise sizi istediğiniz yere bırakarak 1 gün boyunca şoförlü araç kiralama hizmetimizden yararlanmış olup sonuç olarak, toplu taşıma, trafik stresi ya da park yeri sorunundan kurtulmuş olacaksınız.

Ankara ‘ da Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti ‘ ni Kimler Kullanıyor ?

Gemak Vip Turizm olarak bu başlık altında akıllardaki soru işaretlerini çözmeye çalıştık.

Şöyle ki ; Bu hizmet tüm dünya’ da günümüz sorunu olan ”Zaman” konusunda Zaman’ ı değerli kullanmak açısından büyük yararı olduğu için başlıca zamanı değerli olan kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Bunların içerisinde İş İnsanları, Sanatçılar, Önemli kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler Ankara’ ya geldikleri andan itibaren kendilerini profesyonel kaptanlarımıza bırakarak gün boyunca sadece kendileriyle ilgili meselelerde enerji harcayarak zamanı tamamen kendi aleyhlerine çevirirler.

Kısacası Ankara’ da bir şoför ve bir araca ihtiyacı olan herkes bu hizmetten yararlanabilir. Şöyle ki müşterilerimiz arasında önceden havaalanına indikten sonra havaalanından daha yüksek maliyeti olan araçları kiralayıp bir de gün boyu trafikte araç kullanıp işlerini bitiremeyip, ertesi güne kalan çokça insanlar vardı araştırırken bizi buldular ve bizimle tanıştıktan sonra bizden vazgeçemediler.

Ankara Şoförlü VIP Araç Kiralama Fiyatı

Mercedes Vito Şoförlü Kiralama Ücreti 750 TL

NOT: Araçlarımızın günlük sürücülü ve yakıt dahil kiralama ücreti yukarıdan yazan ücretlerdir. Kiralama ücretine Havaalanı Tek yön transfer dahildir. Günlük Kiralık araç çalışma süresi 8 saattir. 8 Saati geçen kiralamalarınızda saat başı ekstra ücret uygulanacaktır. 100 kilometreyi aşan kullanımlarınızda da kilometre başına ücretlendirme uygulancaktır.

Şoförlü Sedan Araç Kiralama Ücretlerimiz

Ankara Şoförlü Araç Kiralama

Renaul Megane Şoförlü Kiralama Ücretimiz 600 TL

ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

Ailecek bir yere gitmek bazı aileler için sorun olmakta, bu sorunu yaşayan aileler genelde aracı olmayan, uzun yol tecrübesi olmayan bireyleri bulunan ya da kalabalık ailelerdir. Bu aileler genelde şehirlerarası otobüslerle ya da uçakla seyahat etmeyi tercih etmektedirler. Fakat bu ulaşım seçeneklerinde de bazı sorunlar doğmaktadır. Havalimanına ulaşım ya da gideceğiniz yere uygun otobüs seferi bulamamak gibi.

İşte bu zorlukları ortadan kaldırmak için araçlarımızı şehirlerarasında da kullanabilmektesiniz. Gideceğiniz yer her nere olursa olsun, ya da bulunduğunuz yer nere olursa olsun sizin için bir aracımız mevcut.

Ankara Şehirlerarası Transfer Ücretleri

Şehirlerarası Transfer Hizmeti

BİZİ TAKİP EDİN ! INSTAGRAM FACEBOOK

Ankara Tranfer Hizmeti Sayfamızı Buraya Tıklayarak görebilirsiniz.

WhatsApp chat
Call Now Button